Aktualności

VI Festiwal Pieszo – Biegowy „Przedwiośnie”

VI Festiwal Pieszo – Biegowy „Przedwiośnie”

Nie przegap okazji na udział w tym niezapomnianym wydarzeniu! To doskonała okazja, aby dołączyć do społeczności pasjonatów i przeżyć aktywny dzień pełen wyzwań i emocji.

To wyjątkowa okazja, aby połączyć przyjemność biegania i wędrówek z cudownymi widokami i atmosferą w świętokrzyskim.

Zapraszamy Cię do udziału VI Festiwalu Pieszo – Biegowym „Przedwiośnie”, niezwykłym wydarzeniu, które łączy miłośników spacerów, turystów, biegaczy i piękna wiosennej natury. To wyjątkowa okazja, aby spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu, rozwijać swoje pasje i integrować się z lokalną społecznością.

Festiwal  nie tylko dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń, ale także pokaże piękno Gór Świętokrzyskich. Będzie to doskonały sposób na aktywny wypoczynek i spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

Ciesz się niezapomnianym doświadczeniem podczas Festiwalu Pieszo-Biegowego Przedwiośnie, który odbędzie się w malowniczych Górach Świętokrzyskich już 6.04.2024r!

Czy wiesz że:

Festiwal Pieszo – Biegowy Przedwiośnie

to impreza turystyczna odbywająca się w malowniczych terenach głównego pasma gór świętokrzyskim. Uczestnicy rywalizują na trzech dystansach, przemierzając urokliwe tereny. To wyjątkowe wyzwanie, które przyciąga miłośników aktywności i przyrody z różnych zakątków Polski.

Organizator

Stowarzyszenie Świętokrzyski Poziom Gór

+48 530 650 079

swietokrzyskipoziomgor@gmail.com

www.swietokrzyskipoziomgor.pl