Aktualności

VI Festiwal Pieszo-Biegowy PRZEDWIOŚNIE

Nie rzucamy słów na wiatr i zgodnie z obietnicą podrzucamy Wam filmik podsumowujący VI Festiwal Pieszo-Biegowy PRZEDWIOŚNIE 🥰

Film przygotowała niezastąpiona ekipa od 8K Studio - produkcja filmowa i telewizyjna 🎥

Warsztaty nordic walking z Sylwia Pasińska-Skowron

Jednym z mocnych punktów VI Festiwalu Pieszo-Biegowego Przedwiośnie będą warsztaty nordic walking z Sylwia Pasińska-Skowron 🤩 Mamy mocne podejrzenia, że Sylwia zakochała się w Górach Świętokrzyskich, dlatego od lat gościmy ją na organizowanych przez nas maratonach i rajdach 🥰

Festiwal Pieszo-Biegowy Przedwiośnie 2024 - odprawa online

Tak, tak wiemy dużo informacji, ale cóż u nas się dzieje więc niech i u Was będzie gorąco:-) Obowiązkowo do odsłuchania przed startem.

Koszulki techniczne

Pytaliście o możliwość powiększenia pakietu startowego o koszulkę techniczną, taką co to z dumą będzie można nosić a do tego będzie ładna, funkcjonalna i dobrze wykonana. 
Więc dziś przychodzimy z info, że oto jest taka opcja. Ale z racji, że do VI Festiwal Pieszo-Biegowy PRZEDWIOŚNIE już ciut mniej niż miesiąc, to akcja koszulkowa, to będzie szybki strzał i na zamówienia czekamy do wtorku (12.03.)

VI Festiwal Pieszo-Biegowy PRZEDWIOŚNIE

VI Festiwal Pieszo-Biegowy PRZEDWIOŚNIE powraca już w kwietniu!

Legendarna wyrypa w nowej odsłonie: VI Festiwal Pieszo-Biegowy PRZEDWIOŚNIE powraca już w kwietniu! Masz plany na sobotę 6 kwietnia 2024 roku? Jeszcze nie? A co powiesz na taki scenariusz? Piąta rano, dookoła unoszą się wiosenne mgły, słońce jeszcze nie wstało, ale Ty od dawna jesteś na nogach…

VI Festiwal Pieszo – Biegowy „Przedwiośnie”

Nie przegap okazji na udział w tym niezapomnianym wydarzeniu! To doskonała okazja, aby dołączyć do społeczności pasjonatów i przeżyć aktywny dzień pełen wyzwań i emocji.

To wyjątkowa okazja, aby połączyć przyjemność biegania i wędrówek z cudownymi widokami i atmosferą w świętokrzyskim.

Góry Świętokrzyskie są idealnym miejscem dla Festiwalu Pieszo-Biegowego Przedwiośnie

Góry Świętokrzyskie są doskonałym miejscem do organizacji Festiwalu Pieszo-Biegowego Przedwiośnie z kilku powodów:

Czy wiesz że:

Festiwal Pieszo – Biegowy Przedwiośnie

to impreza turystyczna odbywająca się w malowniczych terenach głównego pasma gór świętokrzyskim. Uczestnicy rywalizują na trzech dystansach, przemierzając urokliwe tereny. To wyjątkowe wyzwanie, które przyciąga miłośników aktywności i przyrody z różnych zakątków Polski.

Organizator

Stowarzyszenie Świętokrzyski Poziom Gór

+48 530 650 079

swietokrzyskipoziomgor@gmail.com

www.swietokrzyskipoziomgor.pl