Drukuj
Odsłony: 3816
Targi Kielce - organizator targów i wystaw - sponsorem gadżetów na II Maraton Pieszy Przedwiośnie
 
Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, to 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej, a w tym 36 000 m2 w 7 pawilonach wystawienniczych z nowoczesną infrastrukturą. Targi Kielce to rocznie prawie 240 000 zwiedzających i gości z blisko 60 krajów, 7 000 firm oraz 254 880 m2 wynajętej powierzchni wystawienniczej.
W kalendarzu Targów Kielce jest ponad 70 wydarzeń – targów, wystaw i 700 konferencji - m.in. PLASTPOL – najbardziej międzynarodowe targi w Polsce, znany na całym świecie MSPO – trzecie targi przemysłu obronnego w Europie, AUTOSTRADA-POLSKA – jedyne takie targi w Europie, SACROEXPO – największe targi sakralne w Europie oraz AGROTECH – najchętniej odwiedzane targi rolnicze.
Targi Kielce są organizatorem wystaw, konferencji, seminariów i koncertów. Od wielu lat angażują się w życie sportowe Kielc i regionu świętokrzyskiego. Od 2009 do 2014 roku były sponsorem tytularnym kieleckiego Klubu Vive. Cały czas wspierają Klub Stu, a także od września 2015 roku żeńską drużynę szczypiorniaka Korona Handball. Są organizatorem wielu wydarzeń o tematyce sportowej. W tym roku  w kalendarzu targowym znalazły się m.in. VIII Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO, XXXII Międzynarodowe Targi Kontraktacyjne dla Branży Sportowej SPORT-ZIMA, XIV Wystawa Wyposażenia i Budowy Obiektów Sportowych SPORT-OBIEKT.